POLISH SPEAKERS NEEDED!!!

$ 13 / Day
Job Title
Job Type
Full Time
Number of Positions
30
Location
Country
Poland
State/Region/Province
Lower Silesia
City
Bartnica
Expand Map
Additional information
Experience
Not Required
Sex
Female
Language Proficiency
  • English
Education
College Degree
Job Description

Podczas tego projektu Search Engine Evaluation uczestnicy ocenią jakość zapytań dokonywanych przez internautów podczas poruszania się po różnych aplikacjach MAP.

Wpisy do oceny będą miały różny charakter, od intencji użytkownika po uwierzytelnianie dokładności danych.

Podczas tego projektu oceny wyszukiwarek uczestnicy napotkają wiele różnych zadań, z których każde jest unikalne z własnymi wytycznymi i egzaminem wstępnym. Pierwsze zadanie nazywa się Browser/Phone SBS. W pierwszym zadaniu wyświetlisz wyniki dla zapytania i ocenisz, jak "satysfakcjonujący" jest każdy wynik na podstawie wcześniej określonych metryk.

Główne wymagania:
• Jesteś native speakerem lub biegle posługujesz się językiem #Polish (Polska)
• Biegle posługujesz się #English, ponieważ wszystkie wytyczne i certyfikaty będą w języku angielskim
• Mieszkasz w Polsce od co najmniej 5 lat! Nasi ewaluatorzy muszą być zaznajomieni z lokalnymi firmami, interesującymi miejscami, kolokwializmami itp.
• Masz dostęp do dobrego połączenia internetowego i komputera.
• Jesteś dyspozycyjny przez co najmniej 20 godzin tygodniowo. Twój grafik będzie całkowicie elastyczny: to Ty decydujesz, kiedy chcesz pracować!
• Jesteś gotów wziąć udział w naszym szkoleniu wstępnym i/lub certyfikatach, aby upewnić się, że kwalifikujesz się do tego projektu

Po prostu wejdź na naszą stronę internetową i wykonaj następujące czynności:
1. Utwórz swój profil OneForma za pomocą tego linku:
2. Przejdź do zakładki "Zadania"
3. Kliknij "Ocenianie i ocenianie"
4. Kliknij przycisk Zobacz więcej na "Droga Mleczna - Ocena map - Polska" lub "Projekt Lightspeed - Polska"
5. Powinna otworzyć się kolejna zakładka, w której znajdziesz więcej informacji o projekcie. Po przewinięciu do dołu strony zobaczysz przycisk "Aplikuj teraz".
6. Zgłoś projekt, a następnie poczekaj na kontaktowy adres e-mail naszego zespołu projektowego

OneForma i Centific są pracodawcą zapewniającym równe szanse i nie będą dyskryminować żadnego z naszych kandydatów ze względu na rasę, płeć, religię lub pochodzenie kulturowe.
  • View QR Code View QR Code
  • Report Listing road-sign-warning Cancel Report remove-circle
    • Current rating: 0
    • Total votes: 0
  • Save as PDF Save as PDF
There are no bids.
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Leave Review
Tap the Install icon below, and select Add to Home Screen from list.
Select a label or click "Other" to send comments
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
No
Choose